singleton
 
       
     
  סינגלטון נבחרה לשמש כקבלנית ראשית לפיתוח ואינטגרציה של מערכת חדשנית המיועדת למודרניציה של שירותי החניה בערים גדולות.

המערכת, בהיקף מספר שנות אדם, מיועדת לפריסה ראשונה על גבי כמה אלפי יחידות קצה בסוף שנת 2011.

תשתית ניהול המידע עבור אלפי עד עשרות אלפי יחידות קצה תפותח על בסיס פתרון Device2Net של סינגלטון.
  20.3.2011
       
     
  סינגלטון השיקה את פלטפורמת Device2Net - פתרון המאפשר חיבור מהיר של מערכות משובצות מחשב לרשת האינטרנט הסלולרי (GSM/3G) ובאמצעותה למערך בקרה, מידע וניהול מרכזי מוכן וניתן לקסטומיזציה.
  13.1.2011
       
 
  סינגלטון נבחרה על ידי חברת טכנולוגיה מובילה לפיתוח מוצר חדשני המאפשר ביצוע תשלומים מאובטחים על גבי פלטפורמת  Android גם  באיזורים מרוחקים ללא חיבור אינטרנט.

המוצר החדשני צפוי להיות מושק בסוף שנת 2010.
15.10.2010
       
המוצר 'דובר אישי' לסביבת Symbian זכה בפרס כספי ובמקום הראשון בתחרות BizTec.

המוצר פותח על ידי סינגלטון עבור לקוח - חברת Eyal GPS - המתמחה בפתרונות Text To Speech לשוק הסלולר עבור משתמשים בעלי מוגבלויות ויישומים כלליים.

לחצו לאתר המוצר ולהורדת גרסת Demo...
 
20.6.2010
סינגלטון נבחרה על ידי bee.TV כשותפה לפיתוח מוצר המבוסס על פלטפורמת Windows Mobile. 15.3.2010
סינגלטון פיתחה פתרון VoIP סלולרי לסביבת Symbian המאפשר למפעילות תקשורת פריסה מהירה במיוחד של שירותי VoIP.

המערכת כוללת Automatic Provisioning המאפשר למפעילת התקשורת להגדיר מרחוק את חשבון ה-SIP של המשתמש באופן אוטומטי וללא מעורבות וידע מוקדם של המשתמשים. הפתרון הופך את שירותי ה- Cellular VOIP - VOC לשירות נגיש עבור אוכלוסיית משתמשי סלולר רחבה הכוללת משתמשים ללא ידע טכני מוקדם.

לפרטים נוספים...
20.12.2009
הושלם יישום פורטל ייעודי עבור חב' Allot ומפעילת הטלקום הגדולה באינדונזיה.

הפורטל מאפשר צפיה בנתוני צריכת Bandwidth בזמן אמת ומשלב תכנים ממערכות השו"ב של אלוט ושל מפעיל הטלקום.
10.6.2009
הושלם פיתוח מערכת לקבלה של עדכוני חדשות מבוססי העדפה אישית עבור לקוח - חברת סטרט אפ הנמצאת בשלבי Stealth. המערכת לומדת את העדפות המשתמש לגבי תכנים וזמני קבלתם - באמצעות אלגוריתמיקה מתקדמת שפותחה - ומציגה למשתמש תכנים לפי התאמה אישית.

הפתרון תומך בסביבת ה-Web ובפלטפורמות ניידות שונות.
31.3.2009
השקת מערכת bAvailable - הפתרון הראשון מסוגו (מוגן בפטנטים שונים) המאפשר למפרסמים קבלת שיחות טלפון ישירות מפרסום מבוסס Web ללא צורך בטלפון או התקנת תוכנה. לינק לאתר החברה 15.12.2008
הושלם פיתוח מערכת שרת/לקוח עבור חברת Equitick - אשר בחרה לפתח את גרסת המוצר הראשונה במלואה (משלב האפיון ועד להשקת המוצר) - באמצעות סינגלטון. הפרוייקט בהיקף של כ-5 שנות אדם, נמשך כשנה והושלם בהצלחה מרובה תוך עמידה ביעדי האיכות, לוחות זמנים ותכולת המוצר.

המערכת של Equitick כוללת תוכנה מבוססת Windows בטכנולוגית DirectX, שרת תוכנה מבוזר המטפל בכ-800 בקשות בשנייה, ומערכות מידע ניהוליות נלוות. המוצר כולל חדשנות רבה והפיתוח כלל פתרון של בעיות משטחים שונים ויישום של אלגוריתמיקה מתקדמת בתחומי התקשורת, הסטטיסטיקה והגרפיקה הממוחשבת.
30.9.2008
סינגלטון יצרה רשת של שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות מובילות במזרח אסיה, שיספקו כח עבודה מקצועי ומיומן בעלויות נמוכות יחסית עבור הפרויקטים שסינגלטון מנהלת עבור לקוחותיה. 10.8.2008
חברת Kulicke & Soffa השיקה את מערכת Analyzer II - שפותחה במלואה באמצעות חברת סינגלטון.

Analyzer II הינו מוצר חדשני הכולל ידע ואלגוריתמיקה ייחודיים, המאפשר ללקוחות K&S להגדיר קונפיגורציה הנדסית של מוצרים ולהזמין אותם ישירות ממערך הייצור של החברה.
25.7.2008
סינגלטון נבחרה לפתח את אלגוריתם המיקוד הקונטקסטואלי (מציאת הקשרים בטקסט חופשי) ולשלבו בתשתית המערכת של חברת bAvailable.

bAvailable הינה חברה צעירה המפתחת פתרון לתקשורת קולית בין משתמשי אתרים המאפשרת פרסום ממוקד נושא המשולב בתהליכי השיחה.
8.5.2008
סינגלטון נבחרה על ידי חברת Microsoft לפיתוח ממשק חיוב וגביה סלולרי
(Mobile Charging Gateway) שישולב בתשתית הפתרון של מיקרוסופט לתחום הסלולר.

הפרוייקט הינו פרויקט אסרטגי עבור החברה והלקוח בהיקף של מספר שנות אדם. במסגרת ההתקשרות, החברה עמדה במבחני איכות קפדניים ויישמה תהליכי עבודה ובקרת איכות מחמירים הנהוגים אצל הלקוח.
15.2.2008
 
הושקה חבילת Extreme Radius - המהווה בסיס ליישום מהיר של פתרונות בתחומי פרוטוקולי Radius ו-Diameter ותשתיות AAA עבור ארגונים גדולים ומערכות המיועדות לענפי הטלקום. 1.1.2008
 
סינגלטון נבחרה לפיתוח ממשק MMS ייעודי עבור חברת Microsoft - הממשק יאפשר קבלה ושליחה של הודעות MMS בין מכשירי סלולר לבין מערכות ושירותי אינטרנט שונים של חברת Microsoft.

הפיתוח נבדק בתקני איכות, אבטחת מידע וביצועים מחמירים ונבנה בארכיטקטורת No single point of failure המותאמת למערכות המוגדרות כ-Carrier Grade.
20.8.2007
חברת Bernina השוויצרית השיקה את תוכנת Bernina My Label - מוצר מדף שפותח על-ידי סינגלטון בשיתוף חברת Optitex - המאפשר תכנון מהיר בתלת-ממד של בגדים.

המוצר הושק בהצלחה על-ידי Bernina לשוק הצרכני האמריקאי לאחר תהליכי פיתוח, בדיקות קבלה ו-Beta test מחמירים. הפרוייקט נמשך כ-3 שנים ובמהלכו הושקעו מעל - 20 שנות אדם. לחצו כאן לדף המוצר באתר BERNINA...
12.6.2007
מערכת CDR Gateway שפותחה עבור חברת Pontis ושולבה במוצרי הדגל של החברה, הותקנה בהצלחה בקבוצת מפעילים ראשונה באירופה.

המוצר מאפשר איסוף בזמן אמת של CDR כחלק מתהליכי ה- Billing של המפעיל, עיבוד הנתונים באמצעות אלגוריתמים יחודיים של חברת פונטיס ועדכון המידע המועבר למערכות החיוב.
13.1.2007
סינגלטון נבחרה על ידי חברת IXI MOBILE לפיתוח מערכת OTF - שתשמש לאוטומציה של בדיקות חומרה ותוכנה במערך הפיתוח של IXI ולקוחותיה. 18.9.2006
סינגלטון סיימה פיתוח של פתרון Radius שיאפשר למוצרים של חברת Mobixell לנהל תהליכי הזדהות וקבלת מידע על Subscribers באמצעות התחברות כ-Radius Proxy למערכי GPRS של הלקוחות.

המוצר הותקן לניסוי בחברת TIM בשילוב עם מוצרי הליבה של חב' Mobixell לתחום הוידאו וה-MMS.
20.11.2005
 
סינגלטון טכנולוגיות תפיץ את מוצרי SYBASE IQ, מסד נתונים רלציוני בעל ביצועי שאילתות מהירים ביותר למערכות DWH ומסדי נתונים גדולים.
 
18.5.2005
       
 
חברת סינגלטון סיימה בהצלחה פרוייקט ניהול מסמכים כלל ארגוני עבור התעשייה האווירית. סינגלטון פיתחה מחבר (Connector) המאפשר שליפה וקטלוג של מסמכים המאוחסנים על-גבי שרתי Novell מדורות שונים, תוך אינטגרציה מלאה עם תשתיות חיפוש וניהול מסמכים שונות, ועם מערכת Information Manager של חברת Virtual Self. הפרוייקט בוצע במשותף עם החברות מטריקס ו-וירטואל סלף.
  31.3.2005
       
 
TTI TELECOM בחרה בסינגלטון כדי לתכנן ולבצע פרוייקט אסטרטגי שנועד להתאים את שרתי ה-Legacy של משפחת מוצרי Netrac לעבודה עם בסיס הנתונים Oracle - בלי לפגוע בגרסת המוצר הקיימת שפותחה על בסיס Sybase.
  30.9.2004
       

חברת SECCES סיימה בהצלחה התקנה של מוצר sec*Access עבור ויזה כ.א.ל. חברת SECCES היא חברת סטארט אפ עצמאית מיסודה של חברת ההחזקות הכשרת היישוב (ILDC). החברה בחרה בסינגלטון טכנולוגיות כשותף מו''פ; סינגלטון השתתפה בתכנון, פיתוח ותמיכה בתשתיות השרת של מוצר. sec*Access. sec*Access היא מערכת זיהוי משתמשים רב שכבתית (Multi Tier Authentication) שפותה כולה בסביבת Pure Java על מערכת ההפעלה LINUX. המערכת כבר נמכרה באלפי עותקים לארגונים גדולים בארץ ובחו''ל.

1.7.2004
       
 
חברת (DAP Technologies (Canada, המובילה בעולם בתכנון ויצור פתרונות מחשוב ניידים מוקשחים למגזר הביטחוני ומגזרים נוספים בעלי דרישות עמידות גבוהות. DAP מינתה את חברת סינגלטון כמפיצה בלעדית של מוצריה בארץ.
  1.6.2004
       
 
חברת סינגלטון סיימה בהצלחה את פיתוח מוצר PC Polish עבור חברת Hotbar.com.
PC Polish מנקה כל היסטוריה של שימוש במחשב (קבצים זמניים וכד'). חברת Hotbar היא חברת מוצרי אינטרנט גלובלית עם משרדים בארה"ב ובישראל. לחברה קהילת משתמשים המונה כ-15,000,000 משתמשי אינטרנט למוצרי החברה.
Hotbar בחרה בסינגלטון לפיתוח המוצר לאחר סינון קפדני ובחינת יכולת הפיתוח המסחרית של קבוצת הפיתוח בסינגלטון בסביבת Windows.
  20.5.2004